Hakkımızda

Yemekmio Platformu Nedir?

Yemekmio, canınız ne isterse elinizin altında olması için sizlere sunulan bir platformdur. Kolay ve pratik yemek tariflerini sizler için bir araya getiriyor. Yemekmio Platformu olarak her şeyi sizin için eksiksiz hazırlıyoruz. Size yalnızca adımları takip ederek yapması ve afiyetle yemesi kalıyor. Sınırlamalar koymuyoruz. Çorbadan salataya, hamur işlerinden yöresel lezzetlere kadar mutfaktaki yardımcınız oluyor hatta kahvaltı masalarında bile adımızı geçiriyoruz. Biz diyette olanları da düşünüyoruz ve hem lezzetli hem hafif kalorili tarifleri sizlere sunuyoruz. Kendine göre tarifi bulamıyorsan, mutfak bana göre değil diyorsan bizimle tanışmadığın çok belli. Aldığı kadar tariflerle değil de anne eli değmiş gibi tariflerle Yemekmio mutfağınızda.

Yemekmio Platformu Ücretli Mi?

Herkesin bir internet kadar uzağında olan Yemekmio sitesi kullanıcılarından ücret istememektedir. Her çeşitten tarifi bulabileceğiniz, anlaşılır yazılan tariflerle kolayca yemeğinizi yapabileceğiniz, malzemeleri ne kadar koymalıyım derdine düşmeyeceğiniz Yemekmio platformundan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Yemekmio Platformunda Neler Var?

Biz mutfakta gününü geçirenler, tatlı krizlerine girenler, diyette olup lezzetten ödün vermeyenler, memleketinin yemeklerini özleyenler, pazar kahvaltıları vazgeçilmezi olanlar için her kategoride yemek tariflerini Yemekmio’da topladık. Yemekmio’da neler mi var?

İçinizi ısıtacak çorba tarifleri, et yemekleri, balık yemekleri, tavuk yemekleri, pratik yemek denilince akla ilk gelen makarnayı sizler için vazgeçilmez haline getirecek tariflerini; yemeğinizin yanında masanızı süsleyecek meze tarifleri ve ara öğünlerinizin kurtarıcısı olacak salata tariflerini; kahvaltıyı sizlere daha çok sevdirecek pazarlarınızı güzelleştirecek kahvaltılıkları; hayatımızda büyük yer kaplayan hamur işinin her çeşidini ve çay saatlerinizde, misafiriniz geleceğinde ya canınız çektiğinde kurtarıcınız olacak tatlı tariflerini Yemekmio’da topladık. İster kilo almak isteyin ister zayıflamak, diyetinizde de yanınızdayız.

Memleket hasreti çekmenize de izin vermiyoruz ve ülkemizin hangi güzel bölgesinden olursanız olun memleketinizden tarifleri mutfağınıza getiriyoruz. Yemekmio kışlarınızı da düşündü ve özellikle annelerimizin yaptığı kış hazırlığı için seçenekleri buraya topladı. Reçelli ekmekler için ekmeğinden reçeline istediğiniz her tarifi bulabileceğiniz Yemekmio platformu mutfakta vazgeçilmeziniz olacak. Madem buraya kadar geldiniz hadi mutfağınıza gidin ve yapmak istediğini yemek için Yemekmio’ ya bakın, gerisini bize bırakın. Görüş, öneri ve istekler için iletişim sayfamız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri

Mail Adresleri doglacik@gmail.com

Adres Küçükyalı/İstanbul


Yemekmio! random posts ..